Antigravity Yoga

Antiravity Yoga (Hamak Yogası)

Antigravity yoga akrobasi,cimnastik, yoga, dans, kiresis ve pilates gibi sporların birleşiminden oluşan özel ve bir o kadar da eğlenceli spor türüdür. Merkezi sinir sisteminizin ve zihinsel kapasitenizin sınırlarını zorlar. Hamak yogasının en büyük artılarından bir tanesinde esnekliği çok çabuk attırmasıdır. Çünkü hareketleri yaparken kendinizi boşluğa bırakırsınız kaslarınız normalden daha hızlı bir şekilde açılır.

Antigravity yogaya başlayanlar için kullanılan hamakların verdiği fiziksel destek sayensin de postür üzerinde çalışılır ve kaslar güçlendirilir. Hamak yogasındaki ters duruş hareketleri sayesinde omurga diskleri üzerindeki baskıyı azaltarak omurganın yeniden doğru şekillenmesini sağlar. Ders esnasında kan akışı kısa süre için baş bölgesine doğru yönelir, böylece varisli damarlar üzerindeki baskı hafifler, beyne kan akışı hızlanır. Yoğun bir hayat temponuz varsa Antiravity yoga yapmak zihninizi boşaltmak için etkili bir sonuç verecektir. Havada yoga ile akış, tüm yoga uygulamalarının duygusal, fiziksel ve manevi faydalarına ek olarak tüm vücudu güçlendirmek ve esnetmek, omurgayı gevşetmek, dolaşımı arttırmak, sindirimi artırmak ve ruh halini yükseltmek, günlük enerjinizi tazelemek gibi birçok güzel etki yaratacaktır.

 Etiler ve Ataşehirde ki studiomuzda hamak yogası için özel bir alanımız vardır ve eğitmeniniz ile birebir ders alabilirsiniz. Hamak yogasındaki grup derslerimiz max.2 kişiden oluşmaktadır. Hamak yogası oldukça dikkat gerektiren bir spor olduğu için bir seansa 2 den fazla öğrenci alamamaktayız. Sizde bu keyifli sporu denemek için bizimle iletişime geçip bir tanışma dersi organize edebilirsiniz.

 

Ataşehir şubemiz, Barbaros Mahallesinde Bulvar 216 nın yanında, Mimar Sinan Cami'nin karşısında Uphill Tower dadır. 

Etiler şubemiz ise Nispetiyede Akmerkez Ulus kapısının karşısında Belediye sitesindedir.

Dersler birebir olduğu için gelmeden önce mutlaka randevu almanız gerekir.

Hızlı iletisim
  • +90 (539) 911 8817
  • info@simyfit.com
Bilgi & Randevu Talebi
Hızlı iletisim